Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Quasi_modo #143 üzenetére

    "Maga az UI"

    ez marpedig nem fog valtozni.

    "Nincs komoly kamera (tudom, hogy állítólag lesz (hiszem ha látom))"

    valoban, ez jelenleg a rendszer altal tamogatott hw-k miatt van igy.

    "BT filetransfer"

    2012, felho, internet. amugy meg a pletykak alapjan lesz valami bt fajlkudes. szoval ez majd kiderul.

    "Bővíthetőség"

    mit szeretnel boviteni? tarhelyet? szinten lesz, de a reszletek meg itt sem tisztazottak.

    "Mappák"

    hobbi alkalmazas volt erre, hogy tervez-e ilyet az ms, azt passzolom.

    "Testreszabás: háttérkép, csengőhang, stb"

    hatterkep max olyan, mint win8 eseteben van a start kepernyot illetoen (elore meghatarozott mintak), de ettol szabadabb lehetoseget en nem varnek. csengohang: ja, ez igy ebben a formaban szerintem is hulyeseg. meg a merletkorlatot megertem, a hosszat mar nem (meg akkor sem, hogy ha 30 masodperc csonges utan a legtobb atkapcsol hangpostara).

    "Hangerő szabályzás: mindenhova ugyan az a hangerő állítódik be"

    en ertem a koncepciot, masokat meg zavarja, hogy ha pl jatek miatt leveszik a hangerot, akkor utanna nem halljak ha csorog a telefon, mert elfelejtettek visszavenni.

    "Hangszinszabályzó a zene lejátszóban"

    normalis zenehez nem is kell.

    "USB OTG"

    meg fog valtozni a szinkronizalas, de a megszokott szabadsag szerintem nem fog visszakoszonni.

    "FM transmitter kezelése"

    szinten szoftver korlat, nem tudom, hogy ez terbe van-e veve.

    "Ja: én a widgeteket is szeretem"

    elo lapkak.

    "Lehet, hogy ezek pl a Symbianosok kívánsága"

    nem mindegyik az.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Quasi_modo #143 üzenetére

    mappák alatt egyébként mit értesz? hogy a főképernyőn mappákba endezzél dolgokat, vagy hogy a fájlrendszert mappák szerint láthasd? ez utóbbi nekem is hiányozna egy kicsit, ha nem lenne, szeretem rendezve látni a tartalmakat a tárhelyen. bár kicsit zavar android alatt, hogy minden alkalmazás teleszemeteli a saját mappáival az sdkártya gyökerét, lehetne a rendszercuccoknak egy külön mappa...
    a főképernyős mappák viszont szerintem kicsit értelmetlenek így a csempékkel. ennek a felületnek éppen az volna a lényege, hogy nem ikonokat, hanem widgeteket (=élő csempék) pakolsz a képernyőre. widgeteket is mappába rendezel symbianon...?

Új hozzászólás Aktív témák