Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz tomama #6249 üzenetére

    "Ugye, hogy ugye?" :DDD :R

    (#6248) szunya1:

    Ezek szerint te a szerencsés kivételek közé tartozol! :R
    Bevallom ha megtetszik egy onlány is tolható fps, nagyon hamar sikerül magam annyira beleélnem a játékba(multi), hogy bizony időnként fel kell álljak elszívni egy cigit..! :DDD
    Az említett dolgok miatt sem értem azokat akik huszadjára is bejárnak sírni valahova, hogy Mantle alatt maxon szaggat a BF4 (természetesen itt nem rád célzok). Akinek annyira fontos ez a játék, hogy egynél többször odaböfögi ezt random topicba, nem hiszem el hogy nem jutott még el odaáig agyilag, hogy multit nem tolunk maxon. Akkor se ha csilliárd fps-el megy, a sok extra effekt és ezek kavalkádja pont arra jó, hogy az ember ne lásson sz@rt se, dof, motion blur, lens flare és társai mikor pont az a lényeg (és többnyire áll vagy bukik rajta minden), hogy adott esetben te látsz meg vkit/vmit hamarabb vagy fordítva.. :U

    Ez egy akkora ellentmondás mint ide Bütyköskökörcsin.. :W

    Mint említettem túl sok időt nem adtam a játéknak, könnyen elképzelhető, hogy nem user error esete áll fenn nálad, ráadásul Win8 alatt operálsz. Akár itt nézek be egy adott játék topicjába, akár gúglival keresek rá éppen valamire, azért sajnos még mindig kiüt hogy Win8 alatt hajlamosabbak rakoncátlankodni a játékok, legyen az mai vagy 2-3éves. Persze ellenpélda is van! :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák