Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz Habugi #6015 üzenetére

    Bizony no meg arra is jó lenne választ kapni, hogy HOL kell feltenni ezeket a kérdéseket, hogy választ kapjunk, mert úgy tűnik az igen tisztelt Asusos úriember read onlyban van jelen a topikban. Bár nem értem, a Facebook akárhol miért "hivatalosabb" mint itt? Mindenesetre felmentem az Asus Magyarország Facebook oldalára de nem láttam bejegyzést 280X témában. Valamit félreértettem? Segítsetek, nem vagyok Facebook expert. :)

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Habugi #6015 üzenetére

    Az R0C-t eleve nem hitelesíti a Hynix 6 Gbps/bin fölé. Az ilyen vagy megy vagy nem dolog. Ezt minden gyártó eldöntheti maga, hogy bevállalja a 6 GHz-nél nagyobb órajelet vagy nem. Ezen az sem változtat, hogy 1,6 V-ot adnak neki, amit amúgy meg lehet tenni, csak az a memória nincs erre hitelesítve.

    Gyári tuning mellett minden gyártó esetében az a hozzáállás, hogy nem fognak minden egyes dobozba kerülő VGA-t több napig tesztelni. Ez túl költséges lenne. Mivel nagyrészt ugyanazok az alkatrészek kerülnek rá, mint a nem gyári tuningosra, így várhatóan valamivel nagyobb lesz a hibaarány is, de ez még így is jó, mert a gari olcsóbb, mint a teszt. Szóval itt az lehet, hogy páran kifogtak egy-egy hibás terméket, és nem valós szériahibáról van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák