Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli133

    őstag

    Gondoltam megosztom mai eseményeimet a játék telepítés/játszása kapcsán.

    Nos Origin elő, telepítsük fel, lehúzta elég hamar mindenestül elindítom, érzésre valami hiányzott rájöttem, hogy a launcher. Mondom rendben kilépek elindítom a configját beállítom a cuccait majd játszom is. Beállítok mindent elmentem a beállításokat, majd nem indul a játék. Egyszerűen nem lehetett rendesen működésre bírni a konfig fájl törlése után sem. Rendben bő 2 óra alatt úgy is lejön, törlés húzzuk le újra. Megvan, hagyom a konfigot a fenébe játszunk.

    Szépen megvan a bevezető rész, majd mikor a genesis DLC képregénye indulna kapok egy fekete képet, rajta egy üres dialouge wheel-el. Remek, bezár netet áttúr semmi. Felkerestem az Amerikai Chat-es supportot, hogy mi a helyzet, az este felvázolása után kis gondolkodás majd közli, hogy nem megoldható a problémám, addigra nehezen eszembe jutott, hogy a nyelvi fájlok pocsékak és magyarítást fel kell tennem az english only DLC-khez és megy. Megtettem, megy is, viszont azt hiszem megkérdem, holnap a supportot, hogy át lehet e rakni angolra a játékom mert nem feltétlenül akarok évek múlva is ilyenekkel szórakozni.

    Tehát reggel 10kor elkezdtem a telepítést majd este 6 után játszani is tudtam a játékkal, remek volt ez a mai nap....

    "It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

Új hozzászólás Aktív témák