Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz Ati_X_321 #1617 üzenetére

    A billentyűzetkiosztással kaccsolatban nem tudok segiteni sajnos,mert nekem gyári apple alu keyboardom van a géphez (már win. alatt is ezzel küldtem,mert nagyon tetszik, és a legjobb bill.-em eddig)..
    Ámde a copy-paste-elést most te nagy valószinüséggel windows-gombbal csinálod,amit át tudsz állitani a System Preferences-ben simn. Én ezen a bill.-en is ctrl+c-vel copyzok, nem cmd+c-vel.

    Viszont az END-et ha valaki megaszongya hogy birjuk működésre annak csókolom a kezsit-lábát én is:D

    vezérlőpult kb egyenlő System Profiler, amit a Utilities-ben lelsz meg.

    Mac-esek általában iTunes-t használnak. Én is a közelmúltban szoktam át rá. Érdemes megszokni,mert tényleg nem rossz, mégha kezdetben kicsit idegen is.
    De ha nagyon nem emgy akkor használj Cog-ot.

    Erről jut eszembe, hogy személyes tapasztalatom is, hogy nem beszélnek ám hülyeséget az"öregek", hogy érdemes minél több dolgot az apple saját szoftvereivel csinálni,mert igy jön elő a dolog igazi "ereje", az hogy egy komplett, nagyon jól együttműködő rendszert kapsz. Csak kicsit el kell tudni szakadni a Windows-os berögződésektől, hogy a gyári programok mind vackok. Itt ez közel sem igy van. Nézz csak meg egy iLife-ot...
    Tudod:

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák