Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scdlsc

    aktív tag

    Hahó mindneki!

    Korábban már irogattam ide. Én szenvedtem a Haswell rendszerrel és High Sierrával. Aztán a Monterey-t próbáltam felrakni, nem sok sikerrel. Próbálkoztam a topik összefoglalójában szereplő leírás szerint, de valahogy ott is mindig elakadtam. Nemrég vettem egy nagy levegőt és elhatároztam, hogy nem tökölök régi rendszerrel, működnie kell a Venturának is. A baj csak az, hogy mire meló után oda jutottam, hogy ezzel foglalkozzak, addigra az agyam már nem fogott rendesen. De nem adtam fel! Végigrágtam magam a Dortaniás leíráson oda-vissza. Volt hogy a serial generálás után ki akartam lépni a GenSMBIOS-ból és nyomtam egy command+Q-t. Erre persze kilépett a ProperTree-ből is és elveszett minden addigi beállítás. Hónapok kérdése volt csak, de végül sikerült. Erre a hétvégére nem volt semmi dolgom. Tegnap elsétáltam és elintéztem valamit és utána végre tiszta fejjel és kipihentem újra nekifutottam. Ezt a kommentet már Venturáról írom. Lehet, hogy lesznek kérdéseim, de aztán lehetséges, hogy ezek után már mindent megoldok magamtól.

    :))

Új hozzászólás Aktív témák