Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    válasz Oracle #1356 üzenetére

    Ami azt illeti találtam az insanelymac fórumán egy topicot ahol ezzel a wlannal, illetve pár másik intel wlannal foglalkoznak. A story annyi, hogy ott az első hsz-ben be volt linkelve egy oldal ahol van kext ezekhez, csak az a gond, hogy ami nekünk kéne az nem épp stabil, hogy finoman fogalmazzak... :D (és ez még csak az egyik gond).
    A másik , hogy felrakhatod, de semmit sem érsz vele.

    Nos egy ideje olvasgatom, és egy ottani "lokálpatrióta" erősen azon van, hogy átírja ezt a kextet működő képesre. Linkelem az oldalt, szerintem regelj, kezd el te is olvasgatni, mert "TNW" nick alatt futó fórumtag szinte oldalanként teszi fel a legújabb változtatásaival kecsegtető kext-et. Reg azért kell, mert másképp nem tudod letölteni.
    Esetleg ha kipróbálsz párat, és találsz működő relase-t, akkor kérlek szólj, ellenkező esetben én is így fogok tenni. :))
    Jó érzés, hogy nem vagyok egyedül ezzel, nemcsak én cumizom ezt a problémát... :DD

    Nem tudom a Hackintos-nak van e istene/istennője, de lassan elkezdhetünk áldozatot bemutatni neki, hátha segít! :D

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák