Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz EQMontoya #27948 üzenetére

    Nem Nemetorszag, Olaszorszag, vegyes felhasznalas, de voltak 160 as tempok es volt lepegetve...de nyilvan azert nem a padlon allva :) 11+liter lett a 2000+km ut vege....de mondom tele kocsi+box....szoval azert nem lehet kiabalni, de semmikepp nem olyan ertek amiert tapsolni lehet...a teljesitmeny tekintetben. Ettöl meg "kellene" kategoria, baromi jo auto....de semmi orias bravur nincs a skyactive motorban....gyönyörü hang, turbo nelküliseg (ezert ma divat rajongani) ez klassz, ez vitathatatlan.

    Astra:

    - pont nem a dizelre gondoltam. Az 1.0 turbo benzin pl allitolag könnyen lehet best a kategoriaban (azt hiszem csont uj fejlesztes....meg nyilvan ez majd idövel fog kiderül)

    - a Led lumix lamparol több tesztben olvastam, hogy felsöbb kategoriakat megszegyenitöen jol müködik

    - az üles nem hogy nem hokedli, hanem ugyancsak leveri a kategoriat (pl golf) es felsöbb szegmensel vetekszik.....pl egy 15 millios mondeoba nem tudsz ülesszellöztetest kerni, mig az astra ergo üleseben van

    - sulycsökkentes valoban menö, de ezzel max behozta a konkurenciat, ez teny

    Illetve nyilvan benne van, hogy dijazzak, hogy komolyat fejlödött (alvaz, motorok, fenti extrak) es egy ütökepes konkurencia lett.

    szerintem klassz, hogy megkapta.... :)) :R

    Volvo pl mi olyat tud felmutatni ami a kategoriajaban wow? Az üveg valtogomb az csecse, biztonsagban erös (de a q7 se sz@r :D ), motorikusan viszont a tesztekben a konkurencia altt vegzett.

Új hozzászólás Aktív témák