Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Gaben92 #135331 üzenetére

    Az a probléma a magyar átlag sofőrök 90%-nak krvára fingja nincs róla egy balra kanyarnál főútról le vagy főútra kikanyarodásnál szituban a szembe jövő mennyivel jön. Az említett motorosnál meg végképp segítek... Ha a gyári dobom van fent nem hallod ha jövök, ha a BODIS a kis gyösz 250-es V2-nek 100-nál olyan hangja van mint egy elfogó vadásznak... Haverom 600-as Gixxeréről nem beszélve. A motoros száguldozott kijelentés ebből fakad néhány extrém esetet leszámítva, igen valóban a többség nem tartja be mi is 100-110 közt megyünk általában országúton de gondolom a régi 5-ös főúton nyílt részén te sem 80-90-nel mész. Jelzem ahol megállsz 90-nel ott kicsit rutinosabban ezzel a tempoval is...

    Érdekes kontraszt egyébként... Motorról én is jobban tudom felmérni a sebességét a többieknek...

    Ami nálunk nincs az maga a közlekedési kultúra ebből fakad a dolog, a tanulásnak nem a rohadt rózsaszín plakettal kéne befejeződnie, ott indul igazából mind motorral mind autóval. Ellenben valaki megszerzi a kártyát és azt hiszi hirtelen tud vezetni tökéletesen IS... :(

    És nem azt mondtam nincs hülye... Este összevesztem egy gyerekkel, majd letépte a Golfról a tükröt Dunakeszi Alid Lidl keskeny út állandó dugó este a körforgalom miatt, enyhe jobbos ív vagyis nem látod be, én se fater se de haverok se szoktuk bekockáztatni motorral, az alanyunk bő 50 es tempóval a két sor között centizgetve ha meg rakérdezel megvan sértődélve... :DD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák