Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz stickermajom #24065 üzenetére

    Nemtom, remélem még nem mennek.

    Szépen megy, ma vittem első szervízre/átnézésre. Kíváncsi leszek mit kell cserélni még rajta...
    Az aljáról csináltam pár képet, majd megoszom veletek is, mert azért van 1-2 rész ahol tényleg "szépen" rohadt...

    Amúgy vki felsötétíthetne, hogy hogyan zajlik általában ez a szervízes téma. Helyi szerelőhöz vittem most a kocsit, mert fater ismeri őket, meg beszállítójuk is. Gondoltam korrekt árat adnak, stb. Erre mondom a főnöknek, hogy ha kevesebb kedvezményt tud adni az alkatrészekre, mint a unix kártyás 10%-om akkor használja a kártyámat. Erre azt mondja, hogy akkor menjek én el az alkatrészért, de akkor nincs gari. Unix oldalán azt írják, hogy a szerelőnél is "le lehet húzni a kártyát", akkor mégse? Valamint ezek szerint akkor mégis teljes áron számolja az alkatrészeket. A kötelezően cserélendő dolgokat írtuk eddig össze (vezérlés, olajok, szűrők,etc.) és már erre 70k-t mondott munka ktg.-el együtt... (kb 50k-ra kalkuláltam az alap/kötelező dolgokat).

    +1:
    Párásodás ellen ki milyen lifehack-et, készítményt használ?
    Az alábbit próbálta már esetleg valaki?

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák