Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz 6030D #195323 üzenetére

    Hát szépen eltolja a levegőt a kerék elől egy kicsit; és sok kicsi sokra megy. És/vagy esztétika.

    Beltér világításra örök kedvenc osram cool blue intense: [link] Mindezt úgy, hogy a középső nevem LED. :DDD

    bitpork: Az ilyeneket meg se jegyzem. Az idegesít néha, főleg ha nejem vezet, mikor 10 emberből 8 köcsög gyorsít mikor elkezded előzni. A bamba/b..i tetves k...a any..at :(( .

    Qru: Megértem (autohold) - ha valami nem túl jól sikerül, nem szerti az ember, nem bízik benne. Korábban pl 2 hetente hordtam a le a rohadt villanykézifékkel pólómat, mióta megvan a bordó puncis, azóta meg rájöttem hogy tud ez jóóó is lenni :DDD

    Pfű, 8-9-12 literek... Szédülök ahogy olvasom ;] A Meganeal 3× kezdődött hetessel (pályázás, állófűtés szélvédőjavítás miatt, stb). 208on meg már kétszer kezdődött ötössel, autópályázás és veztechtréning után :DDD . Kezd is felmenni a km költségem 1700 Ft/100km fölé :(

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák