Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Tsebacsi #169737 üzenetére

    Középkorú (kicsit idősebb) nő, tipikus mama típus. Egyszer autópályán befékezett hirtelen, akkor elvitték a hátulját az autónak (akkor kapta újként), aztán volt, hogy a lámpánál játszotta el ugyanezt, ugyanezzel az eredménnyel, egyszer leesett a telefonja a lámpánál és lehajolt érte, ahogy dőlt, a bal lábával lelépett a kuplungról, a jobbal meg gázt adott és megfejelte az előtte álló autót. Volt, hogy felhívtak, hogy áll az autó a belvárosban 4 lehúzott ablakkal, benne cuccokkal... Ja, azt hitte felhúzta, nem látta.... Meg pár apró parkolási sérülés körbe az elemeken, lámpák kitörve, stb. Egyszer bekérte a finanszírozó az autót fényképezni, mert annyiszor volt javítva. :DDD

    A rekorder amúgy egy fiatal csóka volt, aki belement valakibe egy fullos rapiddal (kb. 5000 km volt benne), menő lámpás (xenon vagy led, már nem emlékszem), javítás 1,5 misi. Autó kész, visszaadták a lakatosok a kocsit, nem hazudok 5 perc után a következő beszélgetés zajlott a szervizes kollégám és a lakatosok főnöke között:

    Szervizes: szia, rapid miatt hívlak, összetörte a csóka.
    Lakatos: Tudom, most lettünk kész vele 5 perce adtam neki vissza.
    Szervizes: Nem, úgy értem, hogy megint összetörte a csóka.
    Lakatos: Most szopatsz, ugye?

    Jött egy mentő, befékezett előtte valami régi matiz, ő meg kinullázta megint az autó orrát TKra vette a matizt...

    6030D: Ha visszajön, akkor majd írok róla priviben, most csak annyit tudok, hogy Ceed és kb. annyi lesz benne, mert rákérdeztem kollégánál. A mikor kérdéses, az attól is függ, hogy az új autókat mikor tudják szállítani.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák