Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #20358 üzenetére

    Jól van, akkor ól a nagyArch. :D London az konkrétan Anglia lenne.

    Hsz-t meg nem sokat írtam ide. Némelyik hosszú, de pont azért kevés hsz., mert egybe sűrítek mindent, egyben kitérek mindenre.

    Nem baj az, miért ne írhatnál, okulás van belőle mindenképpen, bár 1500+ hsz azért nem is mondható kevésnek még itt az offban sem.

    (#20359) Frawly

    Gentoo-nál megírtam már vagy 100×, hogy időm nincs rá. ......, vagy nem tudom hogy világítsam meg neked.

    Figyelj, ha valamit egy év alatt nem tud az ember feltelepíteni......nem akarlak én emiatt piszkálni, de ha ez nem vicces, akkor mi? Így emiatt leidiótázni, aki bloat rendszert rak fel, amit igen hamar tud használni is.....

    Bajom csak annyi van vele, hogy systemd-s.

    Megkérdezhetem, hogy okozott-e ez neked bármilyen komolyabb egészségkárosodást amúgy? Arcidegzsába, szemrángás? Alkohol vagy fű segít túlélni a systemd-s szenvedést? Különben meg gyerekes ez a nyekergésed teljesen, mivel ugye Winx-et is használsz. ;]

    Gyakorlatilag szidod a bloat, systemd és Windows nevű retteneteket és miket használsz mégis? Hogy van ez? :F

    (#20355) F34R - kolléga itt javallott neked kölökGentoot, szerintem ez menni fog! :K

    [ Szerkesztve ]

    új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák