Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olandbak

    csendes tag

    válasz EG0 #80 üzenetére

    Igazad lehet, alul méretezett lehet az itthoni hálózatom... Sikerült tegnap wifi analyzert összehasonlítani egy másik wifi hálózaton egy másik androidos htc-vel. A két telefonon kb 5%-on belül volt az eltérés. Szóval úgy tűnik fejlesztenem kell itthon... köszönöm szépen segítséged!

    más info, hátha valakinek érdekes: a telefont 167 dollárért rendeltem meg minidealről, kb. 40ezer volt forintosítva. Szingapúri postával pont egy hónap alatt ért be az országba, utána még egy hétbe telt a vámkezelés. Kellett rá áfát fizetni, beküldtem paypalról meg bankszámláról igazolást, illetve a minideal által küldött visszaigazoló emailt ami az árat is tartalmazta. Összesen 10750ft-ot kellett az átvételkor fizetnem.
    Ja még annyi, hogy a vámolás során ki is bontották a csomagot, szépen össze volt fogdosva az egész telefon :) biztos tetszett nekik

    2 napja nyúzom már, de nagyon meg vagyok elégedve vele kinézet és teljesítmény tekintetében is. Szerintem jó választás volt.
    Arról van valakinek infoja, hogy milyen rendszert ( ha jól értem - ROMot - ) kellene rárakni, hogy teljes egészében megszűnjenek a kínai karakterek? Hívás illetve üzenet fogadásnál, írogat valamit kínaiul :S

Új hozzászólás Aktív témák