Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonka

    aktív tag

    válasz angelius #1634 üzenetére

    1000 köszönet !
    Már meg is csináltam - és nem lett belőle tégla...! :DDD
    (Más kérdés, hogy "a szokásos hülyeségeit" így se tudtam javítani...sajnos... :O -pedig már többször csináltam gyári visszaállítást, beállítottam "fejlesztői eszközöket", rootolva is van... semmi javulás... :W

    Pl:.: 1. Van egy gyári menüpont vmi : "SIM kártya kezelő" - látja a két SIM-et, de "Az alkalmazás már nincs az Ön telefonján..." (gyárira resetelés után...)
    2. Minden újraindítás után beírja az "Autóklubot, a Pontos időt, a Segélyhívót, a Feltöltést...stb. - ráadásul több példányban - úgy, hogy az általam beírt kapcs. számokkal már vagy 170 db telefonszám látszik.
    Hiába választom ki, hogy csak a telefonon v. csak a SIM-en lévő számok jelenjenek meg, semmi változás - ráadásul azt írja, hogy a telefonban egyetlen "névjegy" sincs... :O Ezeket az átok "FDN" számokat sehogy sem tudom kitörölni - és ha pl. véletlenül az ujjam a Segélyhívóra ér már hívja is - nem győzök bocsánatot kérni tőlük...
    3. Az Általános beállításoknál lévő "SIM kezelés" menüpontban hiába van kijelölve, hogy mutassa az első 4 számjegyet - egyet sem mutat...
    Hiába írom be a SIM kártyára a hívószámot ("Telefonszám megadása") - kiírja, hogy "Sikertelen" - és semmi sem változik.... :W
    4.
    (Nem mintha hiányozna - de emlékszem, amikor új volt bekapcsoláskor lejátszott vmi Lenovo "bemutatkozó videot" - az sincs már rajta...)

    Szóval : egy idegesítő hulladék - "szerencséje, hogy az "alapfunkciók" (hívás, SMS) működnek, mert már kihajítottam volna.... :((

    [ Szerkesztve ]

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák