Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonka

    aktív tag

    válasz Apollyon #1347 üzenetére

    Nos... tehát... igazad volt - ez volt a "hiba" oka... :o :o :o KÖSZ ! :R (Szégyellem, és égek...lehet kiröhögni ---BÁR - a telo megvan idestova egy hónapja, és - ha csak "sima megnyomással" próbálkoztam, az korábban is úgy volt, mégis akkoriban nem volt gondom - úgyhogy nem értem, de a lényeg, hogy megoldódott...)

    Ha már ennyire lúzer vagyok (amiben azért van némi szerepe, hogy semmiféle leírás nincs - bezzeg pl. a Samsung 50-60 oldalas leírást ad magyarul...) szóval ha már így leégtem "cserébe" hadd tegyek közkinccsé :D egy olyat, amire magam jöttem rá :
    Korábban írtam, hogy vannak bizonyos kitörölhetetlen számok (Autóklub, Pontos idő, Tudakozó, stb.), amik - egyes más telefonokba téve a SIM-et törölhetők ugyan, de visszatéve ismét "beíródnak." Nos : a hívásbeállításoknál találtam egy menűpontot a "fix hívószámok kezelésére" - (amit "illett volna tudnom",
    hogy FDN-ek... :DDD Honnan is ? :F )
    Nos, itt le lehet tiltani ezeknek a számoknak a hívását PIN2 kóddal. Így ezek - véletlen - híváskor letiltódnak - kivéve a segélyhívást... Számomra már ez is vmi megoldás - mert pl. a Tudakozó hívása ugyancsak borsos percdíj.
    Bocs, ha ismertétek, és mégegyszer köszönöm a segítséget ! :R

    (Mellesleg a Kaspersky mondjuk most sem tud feltelepülni reset után sem, és a SIM kártya kezelés alkalmazás most is "már nincs telepítve..." - a kiírás szerint, de legalább tudok hívást fogadni !!!) :DD :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák