Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g4besz

    tag

    Sziasztok!

    Pénteken vásároltam egy Lenovo g550a-t és az eddigi tapasztalataimat megosztanám veletek:
    -Külső: látványos, de full műanyag kivitel, igényesen összerakva, nem recseg-ropog, billentyűzet és csuklótámasz kiváló, nekem nagyon kényelmes illetve kézre esik minden,
    -Belső: alapjáraton, böngészésnél szinte hangtalan működés, ha elindítok egy COD4-et akkor azért rákapcsol, de messze a tűrhető határ alatt marad a zaj (mondjuk nem tudom ki használ újabb grafkártyát, mondjuk egy GTS260-at, na ha annak a ventije rákapcsol vákuum keletkezik a szobádban... ;) ), melegedés minimális, csak a gép baloldalán érezni, de itt is csak komoly megterhelés után
    -Használat: Win7 Home Premium röccenéstelenül fut, nincs 5-10 sec-es várakozási idő stb., nagyon jók a Lenovo gyári szoftverei (pl: OneKey Recovery), COD4, Dead Space közepes és néhány kapcsoló magas beállításánál HD-ban (1366x768) gyönyörűen fut 40+ fps.

    Bárkinek bármi kérdése lenne a géppel kapcsolatban, annak szívesen állok rendelkezésére. :K

Új hozzászólás Aktív témák