Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    Sziasztok!

    NZXT Big tower házikómat szeretném teljesen felszerelni ventikkel, tekintetre valóan a jóidő közelgésére, de elakadtam a "milyet" kérdőszónál...
    Nos a helyzet a következő.
    Gyárilag felülre be van szerelve egy fekete-fehér 200-as, kapcsolható kék fénnyel (Házba épített gomb)
    Mellette van mégegy hely, de a kapcsolónak(ha ugyan olyat veszek) nincs hely a házon.
    Ennél az esetnél nem tudom, hogy kapcsolósat vegyek vagy ne?
    Az oldalára 200 avagy 230mm-es mehet fel, de én 230-asat szeretnék, mert láttam képeket, milyen ha 200-as kerül fel,és nem tetszik a hézag a venti és az oldallap közt.
    Igen ám, de NZXT kínálatában nincs 230-as. Neten találtam, de a Termaltake ventijének csak a külső átmérője volt 230, ezzel beszoptam rendesen. Nagy átverés volt az egész, ezért kellene tanács, hogy melyik az amelyiket érdemes lenne megvenni?
    Esetleg vegyem az NZXT 200-asát átlátszóban az oldallapra? Eléggé húzom a számat a 200-as méret miatt.

    Továbbá problémám, hogy amit a vízhűtésem mellé kaptam két ventit, az a radiátorra szerelveeszméletlen hangos alapjáraton is. Szerintem csapágyhibás lehet, vagy nem tudom, de szörnyű hangja van.
    Olyan ventiket keresek mint a gyáriak, furdulatszám-szabályzós, (azaz 4PIN-es) de csendes kivitelben, és ha lehet fekete-fehér vagy átlátszó, de kék fénnyel mindkét esetben.

Új hozzászólás Aktív témák