Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Srácok... komolyan... itt biztos mindenki ugyanazon a szerveren játszik?
    Tényleg kaphatunk ilyen retard teamet? Ti tényleg nem? Mindenki feljut Masterbe 2-3 hét alatt bármilyen módon... Mi nekünk meg leosztják ezeket... (okés nem rangsorolt, de pont sz@rok bele, 40 percem elment erre)

    25/1-be feedelni egy jhint....
    Jobban álltam, mint a szar (ismét magyar) Vlad... De tényleg nyilván tőlünk várja a játék, hogy felboostoljuk az összes magyart....
    Ryze-t hozni kell még mindig, látszik LCS-be is mennyi haszna van, ja hogy 0... semmi haszna, semmi damage, de hozni kell....
    Olaf a gank szót látásból sem... Csapatharcban részt sem vett....
    Botot olyan szinten hoztuk, hogy azt nem hiszitek el, de a többi lane....
    Úgyhogy szerintem AK leírhatja egy cetlire a véleményét, a többit meg mindenki tudja, hova helyezheti fel... Döntőfaktor... Vicces... Kabaré.... Lehetünk döntőfaktorok, ha 2 v 5-ben kell lehozni a gamet.

    Tényleg nem tudjuk már mit lehetne csinálni... Smurf (EUW) vagy Noob (EUNE) mellett játszani? Bár legalább a smurfök nem lennének ilyen retardak... Az meg mindegy, ha haverral játszom mindig jön be egy-két Gold/Platina, hiszen két Silver ellen nincs más... Mi már annyira jók vagyunk, hogy saját szintünknek megfelelő ellenfelek nincsenek....
    Kezd kicsit felk***** a játék mostanság már.... Azt hittem vége a nyárnak és a sok kid megy aludni, tévedtem, több lett. Korcs egy játék lett ez...

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák