Hirdetés

Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz bzoley #604 üzenetére

    Hát ezt sajnálattal hallom. :((( Tudom, hogy ott van a Fraps, de az játszhatatlanul lelassítja a játékokat. Így az nekem nem jó. Éppen azért vettem viszont ezt a kártyát, mert valahol olvastam, hogy ez megoldható -bár egy kis csavarral. Meg gondoltam, ha egy külön hardver foglalkozik ezzel, akkor az nem fogja nagyon lelassítani a játékot. Nem értem, miért nem lehet ezt vele elérni, biztos, hogy nem lehet? Az is kép, meg ez is kép, nem mindegy?

    Ha minden kötél szakad, akkor marad a "csavaros" megoldás. A következőket olvastam ugyanis egy fórumon egy sráctól, aki TV-tuner kártyával vett fel játékból videót:
    "A trükkje annyi volt hogy nekem két gép van itthon.Az egyik gépen játszok a másikon veszem fel hogy mi van a játék gépen.Ehez szügséges egy tuner kártya.Nekem egy leadtek pvr2000 kártyám van.kb 15E.
    Tömörítetlenbe vettem fel erre a vevő gépen van 50gb szabad hely.
    A játszó gép monitor képét persze klónozni kell..."

    Van ugyan itthon egy másik gép is, de az elég gagyi, nem tudom megbirkózna-e a feladattal. :U Azt ráadásul mások használják, akik nem biztos, hogy örülnének a mutatványnak. :DDD Szóval szerettem, volna kihagyni a másik gépet a felvételből.

    Esetleg ebben a két gépes megoldásban tudnál segíteni (főleg ez a monitorkép-klónozósdi tűnik húzósnak), bár lehet, hogy szerencsésebb lenne ez ügyben azzal a sráccal felvenni a kapcsolatot, és nem téged fárasztani. :B Én igazán annak örülnék, ha valahogy mégiscsak meg lehetne oldani ezt egy gépen. Biztosan nincs erre valami hókusz-pókusz (egy program, patch, driver, akármi)? :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák