Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Cyrin #15425 üzenetére

    Hát majd meglátom milyen lesz. Bár a pletykák szerint ugye a mostani divatos smart trendet követné, vagyis rengeteg dolog integrálva lesz. Ez jól felnyomja majd az árát. Kb mint a mostani samu tv-k árát. Ugye most ők a vezetők okostv fronton (is).
    --------------
    Bevállaltam a Panashoptól a G30-at, mégpedig azért, mert 8 munkanopon belül visszaküldhetem. Ennyi idő biztos elég rá, hogy itthoni környezetben is kitapasztaljam, hogy tetszik-e a képe, és bukó nélkül kiszállhatok belőle, ha nem. Vagyis valamennyi bukó lenne, mert vissza is kell vinni ha nem jön be, ami megoldható, még futárt is küldenek, csak gondolom nem 2 fillér lesz, haver kocsijába meg nem biztos, hogy befér. Megrendeltem még este, talán érvényes lesz rá így az 5 év gari, bár netes rendelésnél elvileg a visszaigazolás lesz a hivatalos rendelési időpont, így lehet, hogy ezt beszoptam, akkor ez van. :B

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Aktív témák