Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • General Salee

    tag

    Kedves rsx!

    Utólagos engedelmeddel közzéteszem a neked küldött privát üzimet, mert nem szeretném, ha másoknak is csalódást okznék. :(

    rsx kérése a következő volt: Díjazás ellenében nem e építeném meg neki én a kijelzőjét?

    A válasz:

    ''Ez nem pénzkérdés. Én úgy érzem, hogy a modding lényege, hogy saját magad építed meg a szükséges kiegészítőket, a saját igényeidnek és elképzeléseidnek megfelelően. Én tudom, hogy hogy építeném meg, MAGAMNAK de azt nem tudom, hogy te mit szeretnél kihozni belőle.Valószínű hogy vagy a kábelezés vagy a kivitelezés nem nyerné el a tetszésedet (én sem vagyok profi, sőt... :B )És mint a leírásban leírtam egyáltalán nem biztos, hogy működni fog. Távolról természetesem minden segítséget igyekszem megadni, De senkinek se fogok építeni. Ez elv. Mint mindenki más, én is küzdök az időhiánnyal és nem szeretek határidőt tartani. És a modding nem is erről szól. Próbáld meg saját magad az építést, és hidd el sokkal büszkébb leszel rá, mint ha valaki más megépíti neked és utána csak bele kell rakni a gépedbe (én is az vagyok :) ).

    Pár ötlet..

    1. Türelem.
    2. Keress egy lepukkant gépet, amit nem gáz ha esetleg elrontassz.
    3. Tervezz meg minden munkafolyamatot.
    4. Olvass el mindent a témában.''

    Szóval nem szeretnék senkit megbántani, de senkinek nem fogom megépíteni a kijelzőjét a fenti okok miatt.

    Üdv.

    G.S.

Új hozzászólás Aktív témák