Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hummerdikk

    őstag

    válasz Flagstaff2 #1996 üzenetére

    Kiraly cucc! Nekem meg olyan van ami vilagit a sototben is. Ez egy ilyen a gyarto altal nem betervezett extra :D Most szamolgattam egy kicsit fejben utana, hogy ez kint Angliaban 4-5e :) Na ha kint jarok akkor behozok parat es eladom itthon :DDD

    Visszaterve a pakara: Mennyire kopik a feje? Mibol van? Van rajta felulet vedelem? Mit forrasztottal mar vele? 15W nem keves egy kicsit? Kepeket tudsz adni arrol az aramkorrol amit vele csinaltal? stb
    Robi: Szerinted jo ez a paka amit a kedves kollega ur mutatott?

    Flagstaff2---> Kapcsolora visszaterve: amit te irtal, hogy USB adattaron keresztul az nem is olyan rossz, csak az a bibi, hogy nekem eddig se mukodo se rossz USBs tarolom nem volt :O Kinek van rossz PenDriveja? Mert akinek van elkudheti! ;]

    Bővebben: link Talaltam egy ilyet, csak itt nem tudom hol kapcsol az aramkor, meg annyira nem vagyok jartas meg ezekben a jelekben, szal ha valaki leirna melyik mit jelent azt megkoszonnem!

    A kulcsos kapcsolot meg az alaplapba meno egyik power gomb kabeljere kotnem be es ha azt megszakitom akkor nyomkodhatjak et nappallat teve, de akkor sem fog indulni :DD:DDD
    Huu remelem semmit nem hagytam ki!

    Elore is koszi!

    Ui.Flagstaff2: Van MSNed vagy skyped vagy ICQ-d?

Új hozzászólás Aktív témák