Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vmilan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hetek óta túrom a fórumokat hogy rájöjjek milyen eszközre lenne szükségem. Eleinte azt hittem egy NAS lesz az amire vágyom, de ahogy beleástam magam a témába rájöttem, hogy egyrészt a szolgáltatások 90%-át sose használnám, másrészt a sebessége elmarad egy 3.0-s külső tárolóétól, hát még egy thunderboltosétól.
    Szóval a cél az lenne, hogy 2 vinyón redundánsan tudjam tárolni az adataim raid 1-ben.
    Miután a NAS-t elengedtem elkezdtem a rack-ek, boxok irányába nézelődni. Nem tudom, hogy én keresek-e bénán, de létezik, hogy az itthon fellelhető lehetőségek száma kb. 8-10 típusra korlátozódik? A legtöbb hely a RaidSonic féle ICY BOX-ot árulja, de arról minden platformon azt olvastam, hogy zavaróan hangos, nekem meg nagyon fontos lenne, hogy halk legyen.
    Esetleg tudtok ajánlani olyan rack-et, boxot, akármit amibe 2 vinyó belemegy, tudja a raid 1-et és nem hangos a hűtése? Ha thunderboltos az csak hab a tortán. :) Ja igen, és jó lenne, ha (vinyók nélkül) 70-80 körül megállna a történet.
    Nagyon szépen köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák