Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz maj-viktor #32349 üzenetére

    maj-viktor imádom olvasni ezeket a szösszeneteidet ahol kb a fél ph nak válaszolsz:D

    Adott egy figura, a figura ennél a emberkénél a legolcsóbb, még akkor is ha 10 k a posta, akkor mit választasz egy drágább figurát ahol olcsóbb a posta? :DD tudom, mi az amikor nem kerülhető meg valaminek a postaköltsége, de ha olcsó akkor lecsapok rá:)

    ja és nehogy azt hidd 45 USD az már 10 000 HUF, ebbe a nyomkövetésen kivül más extra nem kellett legyen.

    vagyis lehet:

    GLS szopatást kér X | GLS szopatást nem kér _

  • sirkope

    tag

    válasz maj-viktor #32349 üzenetére

    Destination Country - Hungary:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/04/24 13:55:34
    2014-04-23 13:21, Item information : Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents <- ezen a napon hívtam fel őket
    2014-04-22 15:35, Item information : Postai vámkezelés alatt / Under postal customs procedure
    2014-04-18 07:50, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
    2014-04-16 13:56, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
    2014-04-16 13:51, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
    2014-04-13 08:15, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
    2014-04-11 08:45, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
    2014-04-10 09:44, Item information : Küldemény felvéve / Item accepted
    2014-04-10 02:04, Item information : Küldemény felvéve / Item accepted

    Gondolod, hogy miután 23.-án felhívtam őket, gyorsan belenyúltak a trackingba és 22.-re beszúrták, hogy postai vámkezelés alatt?

    Ha meg nem lenne vámköteles, akkor miért nem bírják kipostázni 4 nap alatt (péntek, kedd, szerda, csütörtök)

  • aytukabozs

    addikt

    válasz maj-viktor #32349 üzenetére

    ( #32361 ) maj-viktor
    Hogy egyesek okoskodásnak tartják a féloldalakon átívelő szimultán válaszaidat azon én nem csodálkozom, olyan felvetésekre is reagálsz ugyanis amiket előtted minimum öten KIELÉGÍTŐEN megválaszoltak, de te nem zavartatod magad csak hogy kiélhesd a szereplési vágyadat leírod ugyanazt hatodszor is. Persze esetenként -gondolom hozzáadott érték gyanánt- megfűszerezed az egészet némi személyeskedéssel is (mint esetemben voltál oly kegyes).

    Szarrágás lenne pl. hogy egy újnak hírdetett készülék esetén szóvá teszem a webshopnál hogy használtat/kiállítási darabot kapok, ráadásul egy másik telefon dobozában (IMEI)!?
    Ne viccelj, ide a rozsdás bökőt hogy ezt te sem hagytad volna szó nélkül.

    Ezenfelül figyelmetlenül olvasol, és általam le sem írt dolgok miatt dobod a fikát.
    Milyen gyűrött leirás pl...? Ki nem sz@rja telibe a leirást?
    Az ellenen zavar hogy az akku alatt gyakorlatilag össze van karistolva a készülékház a többtíztucatnyi akkucserétől amin ez az 'új' készülék már átesett...

    "Aztán" a 100 dolláros telefon 120 dollár volt (lehet neked nem összeg a difi én nem szarom a pénzt nekem az), és nem, nem akartam 50$ refundot, csak nagyjából tudom mit jelent kínaival (arabbal, törökkel, stb...) alkudni, ezzel KELLETT kezdenem hogy elérjem a belőtt 20-25$-t.

    Én itt be is fejeztem, ha gondolod válaszolhatsz, bár az úgysem nekem fog szólni hanem a saját egódnak... :/

    A TÖBBIEKTŐL ELNÉZÉST A KIFAKADÁSÉRT!

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Új hozzászólás Aktív témák