Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v-man

    őstag

    Pandawill történet...

    Kettő héttel ezelőtt volt náluk két Doogee telefonra %-os akció, véletlenszerűen lehetett max 50%-ot kifogni, mivel nekem kijött az elméleti max, így ki is fizettem március 19-én.
    Egy hétig türelmesen vártam, majd érdeklődtem chat-en, ahol kiderült a szokásos: nincs raktáron. Tudok-e várni, 3-4 napot?
    Mondtam, hát legyen.
    Mivel még mindig processing, ma megint írtam, és örömmel tájékoztatott, hogy már tegnap megjött a szállítmány, 24 órán belül megkezdik a postázásokat.
    Erre javasoltam, hogy akkor dobjon már a csomagomba 1 TF-kártyát is ajándékként :D
    Mondta, hogy az csak lassítaná a küldést, meg már lehet be is csomagolták, de legközelebbi rendelésemnél ad egyet.
    Én viszont bíztam a probléma megoldó képességében, és kértem küldje csak szépen most, ennek eredményeként kb 5 perc hallgatást követően jó hírrel jelentkezett, hozzáadott egy hatalmas, 256 MB-os SD-kártyát a csomagomhoz :DD

    [ Szerkesztve ]

    XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Új hozzászólás Aktív témák