Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz bagand1 #54608 üzenetére

    Az a baj hogy elképzelésetek sincs mi megy a magyar postán. Volt ismeretségi körben 2 ember is ott dolgozott (szerencsére mindkettőt kibaszták már onnan), olyan durva szinteken megy a lopás hogy azt el se tudjátok képzelni. Műszaki cikk a sláger. Alap hogy ami nem ajánlva volt feladva és nagyobb mint egy levél, már bontották is fel. Csomag tételes leadásnál is ment a sumákolás, stb. Kapott már sok laptop vásárló könyvvel megpakolt dobozt. Alap volt a gázolaj leszívás mindennap a postásautóból. Lényegében itt nem 1 ember lop, szervezetten folyik minden. Szerencsére egyre jobb a felderítési arány, de míg komolyan nincs odapirítva nekik, addig csinálják a maszekot. Egyik emberke szakszervezeti tag is volt, hatalommal, úgy tudta tusolni az ügyeket évekig ahogy kellett.. Szóval ha azt hiszitek hogy itt van 1-2 szarka és ennyi, akkor igencsak tévedtek. Többen összejátszanak, átbasszák azokat is akik nincsenek benne.Itt sosem a kézbesítőn akad el a csomag, azt a vonalat felejtsétek el, meg hogy egyik posta irogat a másiknak. Jóhogy nem lesz meg semmilyen csomag. A csomag elosztásnál és szállításnál egyik központból a másikba, na ott tűnik el szinte minden. Nincs annyi ellenőrzés amit ne lehetne kijátszani, megbugázni. Az ilyen hivatalos szöveggel meg nem mentek semmire. Feljelentést bárki tehet amúgy, nem kell ahhoz a csomag tulajdonosának lenni.
    Remélem én nem járok sose úgy ahogy itt páran, de én biztos célirányosan az elosztó központ felé veszem az utam, nem helyi kis postahivatalban fogok kitölteni formanyomtatványokat..Rendőrségi feljelentés meg alap.Szerencsére van nyomozó jóbarátom, nem fognak elhajtani.

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák