Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SSlyTR

    aktív tag

    válasz hevizms #24140 üzenetére

    Igen a vendéglátó iparból, fodrászokból, ruhaneműt árusítókból és a szervizekből indultam ki. Ők mind nagyon olcsón kapják meg, amit drágán továbbadnak.

    Ha én indítanék egy boltot, akkor nem egy viszonteladót keresnék meg (minideal és társait), hanem egy nagykert, vagy magát a gyártót. Valószínűleg nagyobb mennyiség esetén meg is kapnám a telókat nagy árengedménnyel, így egy hongmi, vagy g3 telót 50-55 ezerért tudnám árulni.

    Múltkor pont a fodrászom panaszkodott, reggel 8tól eset 8ig dolgozik. Az én hajamat 1000ért vágta le, és kb 15 perc volt. A nők haját 2500től vágja. Legyen egy nap 10 vendége. 5 férfi 5 nő, 5000 + 12500 forint bevétel. 175000at keresett minimum. Egy hónapban dolgozzon 20 napot (inkább 25öt dolgozik, de mind1). Az havi 350ezer. Legyen a fele adó. 175ezer maradt. 30ezer a bérleti díj, még 30ezer a rezsi, és 15ezer a fodrászati eszközök. (megjegyzem ezeket le lehet írni az adóból). Maradt még 100 ezer forint. És akkor kevés vendéggel számoltam, meg mindig ad nyugát-számlát, meg kevés nappal. Valójában olyan 200 ezer marad neki, még is panaszkodik. Ugyan ez megy a vendéglátásban.

Új hozzászólás Aktív témák