Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Hát, egyvalamit már kijelenthetünk a játékkal kapcsolatban: kegyetlenül addiktív. :DDD Alig tud szabadulni az ember előle. Igaz, azért akadnak benne hibák. Például egyszer egy legyőzött ellenfél karaktere maradt ott mozdulatlanul, mint valami szobor és simán átmehettem rajta:

    Máskor a küldetéseket nem tudom felvenni csak akkor, ha kimentem és újra betöltöm az állást, ugyanis hiába kattintok - pl. egy hirdetőtáblára - nem tudom aktiválni azokat, mindig visszaugrik a karakterre.

    Mindezeket félretéve azonban tényleg nagyon le tud kötni a küldetések tömkelege, amit ráadásul teljesen szabadon oldhatsz meg. Ha nem figyelünk, egyhamar annyira tele lesz a térképünk feladatokkal, hogy csak győzzük megoldani őket. :K

    Ami nekem így hiányzott. pár órányi újabb játék után, hogy igazán kiválaszthatóvá tehették volna az aktív küldetéseket a térképről is. Igaz, hogy ha új küldetést kapsz, akkor ENTER-rel alapértelmezetté teheted egyből, de kényelmesebb lett volna, ha közvetlenül a térképen rákattintva egy feladat körére, az aktívvá válna (Akár a Sacred 2-ben).

    Persze ez csak apró hiányosság, akármelyik feladatunkat aktívvá tehetjük a küldetések között, így eltévedni nem nagyon fogunk. :) Csak arra figyeljünk, hogy amennyiben fontos dolgunk van, ne felejtsük el beállítani a vekkert, mert könnyen odaragadhatunk a monitor elé és csak arra eszmélnénk, hogy már este van és nem mentünk el oda, ahová készültünk. ;]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák