Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ollie #41 üzenetére

    Sajnos én sem tudok előtte egész nap ülni, mert mennem kell el, de annyit már most látok hogy nem volt kidobott pénz a játék. :N A grafika tetszik, kicsit meseszerű, pláne ha bekapcsoljuk a post-process effekteket és minden fényárban úszik. :DDD A küldetések is jók, bár azt érezni rajtuk hogy nem erőltetik rá az emberre a háttértörténet és információk megszerzését.

    Régen még extra küldetéseket és tárgyakat kaphattunk, ha elbeszélgettünk a falusiakkal és sikerült információkra szert tettünk, most meg gyakorlatilag van egy kékkel jelölt válasz, ami viszi előre a történetet, mellette néha-néha zölddel előjön egy megfélemlítés/meggyőzés által elérhető válaszlehetőség, de nem sok értelme van, mert harccal mindent elérhetünk.

    A harc egyébként az elején nagyon szájbarágós, addig nem enged mást csinálni, amíg meg nem nyomod azt a billentyűt, amit épp meg akar tanítani neked. Kezdőknek hasznos, de aki végigvitte már a demót, annak igazán nem kellene megint mindent elölről kezdenie.

    A karakterfejlesztés is egyszerű, mindössze 4 pontot kell elosztanunk, úgy látszik a régi módszer - amikor még a statokat is mi osztottuk el - lassan kimegy a divatból. Viszont az jó megoldás, hogy nem kell leragadnunk egy kaszt mellett, kombinálhatjuk és váltogathatjuk menet közben, amennyiben nem jön be az adott stílus.

    Én például harcosként indultam, majd utána váltottam tolvajra (Rogue), mert a lopakodás és távolról nyilazás mellett a csapdák és rejtett kincsek felderítésével sok extra XP-hez és pénzhez juthatunk. A nyilazásnál érdemes figyelni arra, hogy amikor újra kell tölteni a tegzet, kell pár másodperc neki, ilyenkor ne engedjük magunkhoz közel az ellenfelet.

    Elöljáróban ennyit, az eddig látottak alapján - a kamera nem tudom, miért zavar egyeseket, nekem nincs vele bajom - azt mondhatom, hogy egy olyan 8/10 környékén lesz, persze majd a végigjátszás után derül ki pontosan, mennyit adok rá.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák