Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pazolini

    senior tag

    válasz Recon666 #13925 üzenetére

    Igaz, félreérthetően fogalmaztam: az "elég" itt szleng jelentésében van (túlságos, sok, nagyon), s így épp ellenkező a szótári jelentéssel - túl jó a géped ahhoz értelmet akartam adni a mondatnak... Mindegy. :Y
    A lényeg: a rendszert nem lassítja program fagyása, vsz. meg kellene növelni a memóriafelhasználását a programnak, vagy a prioritását vagy a puffert (ha lehet programra vonatkozóan megadni). Próbáltam leszedni a szkinjeit, de nem változott semmi: az is lehet, hogy bug, amit ki kell még javítani. :U
    Én is hagyom, mert nem zavar, miután beállítottam a programot. A másodpercmutató persze zavaró, hogy megáll félpercenként, de pl. a mediaplayer sem számolja a számok másodperceit ilyenkor, a szám lejátszását viszont ez csöppet sem akadályozza.
    Próbálok angol oldalakon okosodni, s majd szólok, ha találtam vmit. :DD

    Más. Kösz a kritikát. Tetszett, hogy volt "ilyen korszakod". Mit jelent ez? Kellően giccses csinosítás, pöpeckedés: szükséges és szükségtelen dolgokat is fontosnak ítélő birtoklásvágy, habzsolás. Mint aki egy heti éhezés után veti rá magát a kajára, és elcsapja a gyomrát...
    :N :)) :(
    :K
    :C :(((

Új hozzászólás Aktív témák