Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minu

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy valószínűleg mindenki számára /rajtam kívül :)/egyértelmű kérdést szeretnék feltenni. Kaptam egy könyvet pdf. formátumban. Legjobb lenne, ha átküldhetném valaki hozzáértőnek, aki meg tudja nézni, hogy ilyen formában tudja-e kezelni a Kindle? Tudom, hogy nem lehet simán feltenni egy pdf. formátumot csak letöltött programmal működik, de mégsem egyértelmű nekem a dolog. Két könyvet is kaptam ilyen formában és elég nagy a különbség a kettő közt, amikor megnyitom /számítógépen/. Az egyik lapjai kicsinek tűnnek, mintha egészen másképp lenne szerkesztve. Szóval az a kérdésem, hogy minden pdf. formátumot /az adott programmal való átalakítás után/ normálisan tud kezelni, nincs furán, nehezen olvashatóan széttördelve esetleg, ékezetekkel tud-e bánni? És mennyire macerás a Kindle-re átalakítani ezeket a formátumokat?

    Mindenkit megnyugtatnék, nem az enyém lesz a Kindle4, ajándékba szánom olyannak, aki azért jobban ért az ilyesmikhez, de éppen a fentiek miatt vacilálok, hogy megvegyem-e neki. Rengeteget olvas és sok olyan jellegű könyvet, ami nem kapható e-könyvként viszont pdf-ben igen. Tehát, ha minden ilyen probléma nélkül olvasható, akkor nagyon megérné.

    Köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák