Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz Dottore #13410 üzenetére

    Nem szóltam érte moderátornak, csak mondtam a kollégának, hogy tilos, ezért ne tegye. Nem tudom, miért lenne túlbuzgóság a moderátorok részéről az, hogy szankcionálnak valakit, ha az megsérti a szabályzatot, amit regisztráláskor elfogadott. Hirdetésre ott van a Hardverapró, illetve a lakhelyedhez legközelebb eső lokál topik. Egyébként ez hol merev szabály? Kiskapunak ott van az, hogy aláírásba beteheted a hirdetésed, csak magában a hozzászólásban ne hirdess.

    Többiek: Nem vagyok sem moderátor, sem az oldal üzemeltetője, pont annyi beleszólásom volt a szabályzatba, mint nektek (és így is több, mint sok-sok más oldalon, ugyanis amikor új Szabályzatot kapott az oldal, lehetett írni javaslatokat a házigazdáknak). És én mindössze felhívtam a figyelmeteket a szabályzatra, ugyanis a moderátorok is erre fognak hivatkozni: a szabályzatban nincs olyan, hogy ez még belefér.

    Na, az offnak vége. Szerintem a legális könyvforgalomnak még 2020-ban sem teszi ki a felét az eBook Mo.-n. Szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák