Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Dragon3000 #15 üzenetére

    A PS5 hűtése eddig számomra abszolút hallásküszöb alatt mozog, a PS4 Slimem hangosabb volt, a PC pedig aztán extrán hangosabb, cserébe mindkettőre van elég sok olyan játékom, ami a másikra nem jelent meg.

    "melegedés miatt lassabb lesz, mint egy lassabb olcsóbb megoldás" Csak nem a Core i9-es Macbook Próra gondolsz? :D

    Én se a zajszintet se a hőmérsékletet nem hajszolom a végsőkig, nagyon durván megkérik mindkettőnek az árát a kasszánál... talán a "legextrémebb" amit ilyenre kiadtam, az pont a két Noctua házventi, de halkabbak is, jobbak is, mint a CoolerMasterek amiknek a helyére kerültek(az áruk is a duplája volt), de még mindig olcsóbb és kevésbé macerás volt így, mint ha másik gépházba lettem volna kénytelen költözni - mert a korábbi ventikkel nagyon meg akarta magát főzni a VGA-m, mert nincs elég hely közte és a PSU-csatorna közt, hogy a VGA ventijei elég levegőt szívhassanak az optimális működéshez.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák