Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz Vanir #75734 üzenetére

    Azért kicsit más outi + utánfutóval egyetemben menni, mert főleg az utánfutó kapcsán mentem az autóúton. Mert azzal üresen sem lehet ott menni mert szétdobálja a sz@r bringa út megpakolva had ne mondjam ..
    Minden nagyobb úthibánál lényegében nullára le kell lassítanom, hogy a bringaút közepéből meg csöve jönnek ki és lehet centizni az utánfutót húzva, hogy elférjek eleve. És így kb. tízes átlaggal ha haladhatok ..

    Nem abból a célból csináltam a kerékpáros utánfutómat, hogy kb. olyan tempóval haladjak vele mintha gyalogolnék!

    Hidd el utánfutó hatványozottabban észreveszi az úthibákat sajnos.

    Meg azért az sem mindegy ha 10 k bringa ide vagy oda elvisz-e biztosan nem hullik-e szét útközben ugye fő előnye a 10 k bringának nem fáj annyira, ha mégis ellopják. De ebben ki is merül az előnye.

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

  • geotigris9

    tag

    válasz Vanir #75734 üzenetére

    És milyen jogon van több joga egy rendszeresen autóval járónak egy rendszeresen kerékpárt használóval szemben, járhatóbb jobb minőségű nagyobb úthoz pld.?

    Azért mert ő azzal, hogy rendszeresen autót használ szennyezi a környezetet már utóbb írtam mérgező kipufogó gázzal és jelentős zaj terheléssel. Sok esetben fosszilis energia pazarlásával itt főleg a kihasználatlanul közlekedő autósokra gondolok egy autó - egy utas. Nézzük meg menyi káros anyag keletkezik egy "mezei" autó előállításával és akkor még egy métert nem tett meg. Hozzá vehetjük az autóknak szánt szélesebb utakat is ami több környezeti teher mint előállításban mint ökológiai téren. Hozzá vehetjük a parkolókat is, hogy pl. x mennyiségű autónak mekkora parkoló hely kell és aztán képzeljük el oda menyi bringa tudna leparkolni ... és sorolhatnám tovább még..

    Persze van benne sarkítás is, de el lehet gondolkodni azon amiket írtam.

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák