Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    válasz geotigris9 #75733 üzenetére

    Pech. Ilyen napja volt / felsobb utasitasra kotelezoen birsagolnia kell. Amugy az ilyen tiltasokat nem szoktak felvallrol venni. Es abban is igaza van, hogy nem az o hibajabol szarok az utak. Innentol nincs mirol beszelni, be kell tartani a kreszt egeszen addig amig az kozvetlen balesetveszelyhez nem vezet. 10k-bol meg lehet venni boltbajaros montit ami kb mindenen atmegy.

  • geotigris9

    tag

    válasz geotigris9 #75733 üzenetére

    Kicsit fel frissítettem az ismereteimet tehát lakott területen kívül verőfényes napsütéseben nap közben nem kötelező lennie fényvisszaverő ruházatnak [Ezt a napszakos dolgot nem vágtam pontosan most.] mert:

    Még kérdezgette, hol a láthatósági mellény is szóval tényleg csak a bírságra ment ki a játék.

    (Volt rajtam némi láthatósági ruházat is bár este bőven több van rajtam. A bringán meg első prizma első lámpa hátsó lámpa ami prizmás is mind a két sárvédőn fényvisszaverő matrica meg a váz oldalán a nyeregtáskán + az összes külön fényvisszaverő pálcika az SPD pedálba meg fényvisszaverő taposó is van ez eggyik pedáloldalt mind két pedálon. És persze csengő is. )

    (Végig rádiózott az eggyik még a másik az áldást írta.)

    (A másik meg rendszeresen szoktam járni azon az úton is meg látok más bringást is szinte mindig, de ez idáig nem állítottak meg bírságoltatni.)

    (Persze az utánfutóba meg, hogy nem borostyán-sárga szír - sz@rt raktam a kerékre ha nem fényvisszaverő küllőpácát még abba is bele köthetek volna elviekben. Bár az utánfutón meg ép az van borostyán-sárga sz.sz. :N )

    Azért rendesen felhúztak .. :o

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák