Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz dom1n0 #286372 üzenetére

    Hát. sokat nem tudok. első montim. gyerekként szovjet verseny, 23-tól 37ig fixi pesten. azóta meg egy túratrekking és outi.
    sértetlenül érkezett pedig aggódtam. karton kicsit viseltes volt de a termék ép és karcmentes.

    szóval. a méret szerintem tokéletes bár a droppert koppanásig le kell engedni úgy viszont végállásban tökéletes a magasság. legalább nem kell gondolkodni rajta. a széles kormány és az üléspozíció nagyon bejön.
    nyereg kuka. a cannondale outimon is ez a retek fizik nyerek volt ezen is. nem is értem, pedált nem adnak hozzá mert úgyis kell a sajátod, de ezeket (az amugy nem olcsó ) nyergeket ezt erőltetik pedig ha ez nem végzi kukában akkor semmi.
    aszfalthoz (se) szokott tohonya testem a homok földút keveréken nagyjából 8 kilóméter alatt kellemesre fáradt :D
    a villa nagyon nagyon finomságosnak tűnik. a trekkingemen levő SR egypálcáshoz képest ég és föld.

    majd kiderül. nem vagyok nagyon rutinos bringabütykölő így elvittem üzembehelyezésre.
    szerelőm azért szitkozódott. se középrész se úgy semmi nem volt meghúzva, a fékből hiányzott olaj (a hátsó most sem tökéletes)

    a 25ös slick gumihoz képest amit ez kapaszkodik (és ellenáll) sokkoló. hozzá kell szokni erősödni.
    nagyjából ennyi.
    első montinak botrány overkill. de legalább nem "növöm ki" ha elkap a gépszíj se.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák