Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Zola007 #27362 üzenetére

    Egyetértek veled, igen, sajnos sok minden túl van árazva, de vannak termékek amik jó ár/érték arányúak. Ezeket mindig meg lehetett találni, ez most is így van. Szerintem aki egy ilyen fórumon informálódik már tesz annyit az ügy érdekében, hogy még ha nem is ért nagyon hozzá, de megkapja azokat az információkat, hogy hol és mit érdemes vennie.

    A következő információ mindenkinek szól itt a fórumban, 3 kerékpárt leakcióztunk az üzletben, ez nem hivatalos akció, csak gondoltam bedobom ide a fórumba, hátha érdekel valakit. Elég komoly bringák, de régóta megvannak már, nagyon akciósan meg lehet venni.

    Az első bringa: 2012 Bergamont Fastlane Team
    Ez a bringa kb 500 km-t futott, volt a Velo.hu-nál is teszten és a szeptemberi mozgásvilág tesztnapon.
    Van rajta néhány karc, de összességében egy újszerű állapotú kerékpár. A linken minden fontos információ ott van, ez egy össztelós verseny-maraton kerékpár (100mm rugóút elöl-hátul), nagyon profi alkatrészekkel, a váz hátsó része karbon, első része alu, súlya 11,4kg. Eredeti ára 2012-ben 3000 euró volt, azaz kb 950 ezer ft körül.
    Akciós ára: 480 ezer ft. M-es méretben van.

    A második bringa: 2013 Bergamont Contrail LTD C2
    Ez a bringa csak a mozgásvilág tesztnapon volt, illetve én mentem vele egy hétvégét a Budai-hegységben.
    Van benne kb 150km, de lehet sokat mondtam, teljesen karcmentes, gyakorlatilag új bringa.
    Itt is minden fontos info a linken, ez a bicó 120mm-es rugóúttal rendelkezik elöl-hátul. Tulajdonképpen még ezt is lehet maraton felhasználásra használni, de ez inkább All mountain kategória, élmény bringa, túrára, csapatós, sportos terep felhasználásra. Súlya ennek se vészes, 12,8kg. Eredeti ára 2013-ban 1800 euró volt, azaz kb 570 ezer ft. Akcióas ára: 380 ezer ft. L-es méretben van.

    A harmadik bringa: 2012 Bergamont Dolce 8.2
    Ő egy országúti bringa, alu váz, karbon villa, majdnem teljes Ultegra szett. Teljesen új, ez egy métert sem ment!
    Eredeti ára 500 ezer ft, akciós ára 350 ezer ft.

    Akit érdekel valamelyik bringa, dobjon egy privát üzenetet nekem.

Új hozzászólás Aktív témák