Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz evilskati #273248 üzenetére

    Merrell sem a régi, a bakancsom még jó pontozást kapott a hardcore túrázóktól is anno, de ma már hasonlót sem gyárt, már inkább a dizájn a fontos nekik is. :F

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz evilskati #273248 üzenetére

    Kényelmes, puha, rohadt kényes. Nagyon könnyen koszolódik, aszfalton fasza, de már enyhe terepen, döngölt földúton is nagyon frusztáló, igaz az enyém aszfaltos lifestyle verzió, de ennyire nem szoktak azok sem gázak lenni terepen. Egyszer túráztam benne 7 kilóméterecskét sziklás ágas terepen, na ott már életveszély :DDD . Amúgy ezeket a lyukas dudorokat a terepes ON cipők talpán nem tartom jó ötletnek, állandóan arra kéne figyelni, hogy nehogy valami beleakadjon és leszakítsa, miattuk b*romira instabil is a cipő, nem lehet megbízni benne, ezért óvatoskodsz és lelassít. De lehet csak nekem nem való, hozzá képest a Vibram talpas olcsó S-Karp cipőm is megváltás. Vizes aszfalton is borzalmas amúgy, gyakran annyira csúszik, mintha tükörjég lenne. Szóval ez száraz és tiszta aszfaltra való, ott muris tud lenni ez a teleszkóp érzés, mert nagyon rugózik, csillapít :DDD . Ami még gáz, az a gyári ragasztás a talpán, ha picit kirakod napra száradni, a melegtől perceken belül leválik az egész :D . Én leszedtem róla és normális cipőragasztóval újraragasztottam, azóta okés, de ezzel a cipővel már biztosan nem fogok semmi "extrémet" csinálni, megtartom divatmajom bevásárlócipőnek.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák