Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mewryck

    tag

    válasz Kasya #25705 üzenetére

    én próbáltam egy ilyet a melóhelyen
    -a motor 250W-os,a hátsó agyba van beépítve,akksi a vázon
    -4 fokozatban lehet állítani a rásegítést és az akksi töltést,lehet használni töltés és rásegítés nélkül is,mint egy normál bringát,csak érezni a súlybeli különbséget
    -rásegítés max 30km/h-ig megy,utánna már "visszafog"-lehet vele többel menni,de a motor lassít,fékez-ki kell kapcsolni a rásegítést
    -töltésnél a legerősebb fokozat még az edzettebbeknek is gondot okoz rövid távon is!
    -a rásegítés csak akkor működik,ha tekersz,gurulás jözben nem-"nincs gázkar",amit húzogatsz,egy kis egység van elhelyezve kormányon,kijelzővel és pár gombbal,itt lehet állítani a rásegítés-töltés mértékét
    gyakorlatban: észnél kell lenni!!! elindulsánál,ha elkezdesz tekerni,1-2 másodperc múlva kapcsol a rásegítés,kapaszkodni kell a kormányba,mert nagy nyomatékot ad rá elég hirtelen-a rásegítés mértéke a max sebességet befolyásolja,menet közbeni állításkor is figyelni kell,fokozat emelésnél is hirtelen jelenik meg a nyomaték;elindulásnál már féket kell húzni,mert nehezen irányitható ez miatt,hozzá lehet szokni,de nagyon furcsa,viszont előzésnél városon belül nagyon hasznos tud lenni,vagy ha sietsz valahová és nem akarsz leizzadni;

    ...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

Új hozzászólás Aktív témák