Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz evo87 #23607 üzenetére

    Imprezából azért nemigen látni automata váltóst ;]
    De én az a fajta vagyok, aki helyett egy gép döntse el, mikor akarok váltani. Majd én elváltom 7000-nél az Astra-mat, ha úgy van kedvem. :)

    Ez ugyanígy igaz bringára is, van amikor taposni van kedvem, van amikor pörgetni, eldöntöm, hogy mikor melyik.

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

  • Zola007

    veterán

    válasz evo87 #23607 üzenetére

    Ha valaki sportszinten akar kerékpározni és kizárólag csak a tekerés a lényeg, akkor az vegyen szobabiciklit, ott nem kell ilyenekkel szórakozni, tisztogatni, szervizelni
    Mert elektromos váltó ide- vagy oda azzal még ugyanúgy kell törődni, szerintem semmi nem old meg és tényleg nem értem, hogy mi az a pozitívum amit az átlagembernek hozzáad egy mostani komolyabb váltószetthez (pl Dura, XT) képest? :(
    Persze lehet hogy 10 év múlva nekem is az lesz.
    Mondom még 1x, nem vagyok a technika ellen, szerintem 100 fölött van az elektronikus műszaki cuccaim száma csak itt a szobában.

    Boltba menet 3 sebességnél nem kell több
    kevés sportkocsiról tudok, amelyik CSAK automata váltós kivitelben készül. Persze a gazdag idiótáknak mindig készül majd gyogyós verzió, de a sportkocsi nem arról szól, hogy gáz/fék.
    A Porsche egyik kisfilmében nyilatkozta az egyik mérnök, hogy rendesen rosszul voltak a tervezőrészlegen, mikor a cégvezetés úgy döntött, hogy be kell tenni a 911-be is az automata váltót.

    Autós hasonlat pedig helytálló, mert kapásból mondok neked a legtöbb kategóriára analógot bringás és autós körből

    közlekedési eszköz: Hauser / Suzuki
    divat: retro fixi / Beetle
    lazulós: cruiser / Lowrider
    könnyű terep: Merida XC 700 / VW Touareg
    terep: GT Fury / Land Rover Defender
    átlag sport: országúti / Honda S2000
    versenysport: carbon outi / Lancer Evo IX
    pályaspor: időfutam bringa / Audi R18

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák