Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz balintbaba #211087 üzenetére

    Lámpámat szinte csak télen használom, nyáron ritkábban esteledik rám, ilyenkor meg majdnem már indulásnál fel kell kapcsolni. :U Azt aláírom, hogy a hideg mellé a sötétedés nem egy különösen ösztönző páros, ezért én is igyexem mindig még fényben elindulni, aztán ha 10 perc múlva fel kell kapcsolnom már mindegy, lesz@rom, ha elindultam nincs visszaút. :DDD

    #211089 parandroid...itt az "edzés" fogalmában van a kutya elásva, mert a szó szoros értelmében vett kerékpáros edzést gondolom nem is lehet nulla alatt csinálni, nem véletlenül utaznak a profik sem ilyenkor az északi féltekéről a délire edzőtáborba...de hát ki akar edzeni, kérdem én?! Mi bringázni, mozogni akarunk, nem edzeni, az esetleges valamilyen szintű edzettség csak áldásos hozadéka ennek az élvezetes tevékenységnek. :DDD

    #211092 RexpecT...hoppá, csak nem egy újabb Bélkő rajongó?! :C

    #211094 jjeahh...ha ez perverz, akkor én vagyok a legperverzebb állat a környéken (talán Zoliwrc és 6030D után 🤭) mert imádom!

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák