Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #210084 üzenetére

    Vedd a világ legdrágább levegős villáját és én úgy beállítom neked, hogy egy kör után eladod nekem negyedáron. ;] ...60 kilódhoz felfújom maxra és minimumra veszem a visszaút csillapítást, majd első kerekednek is adok vagy 2,5 bart és úgy fogsz pattogni a köveken, gyökereken, hogy szemeid kiesnek szemgödörjükből. :U ...de fordítva is jó lenne, vajpuha teló, alig fújva és jó nagy visszaút csillapítás, hogy hamar beüljön de vissza már csak a harmadik gödörnél térjen, abban sem lenne köszöneted. :DDD Amúgy meg igen, nem igazán tették oda magukat rendesen mindenhol, elsők között próbáltunk mégis az elektromos váltóm lemerült, így ötvenes (48-as? :F ) tányéron kényszerültem pörögni, nejem e-bikejának pedálérzékelője leesett és rásegítés nélkül nyomta le körét, vagy éppen az első gumim volt olyan puha, hogy folyton attól féltem felütöm. :( Nincs idő, sok a tesztelő aki aztán potenciális vevő lehet, így futószalagon ment minden, személyreszabás abból állt, hogy becsatolós/taposó és a nyeregmagasság.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák