Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz parandroid #208587 üzenetére

    köszönöm, úgy lesz.

    most elsőre toltam 2 órás görgőt, és a derekam nem fáj pedig derékfájós vagyok(legalábbis állni egy helyben nem birok könnyen 10 perc felett,mert megfájdul a derekam hiába plankelek 5 perceket meg stb.), viszont tényleg végigtúrtam a fél netet youtube-ot de az hogy pontosan hogy kell a hoodon fogni a kormányt nem derül ki számomra. a csuklóm viszont pár perc után fáj, úgy görgőztem hogy állandóan váltogattam a fogásokat.
    például hogy fordítsam a kezem a bicepszem előrefelé nézzen vagy befelé?
    a csuklóm az inkább befelé forduljon? kifelé mondjuk nem lehet fogni,de ha naturális pozicióban fogom tehát ahogy akkor is áll ha pl leengedem a kezem úgy is elkezd fájni a csukló belső része illetve az alkar belső része a kézfejem tövénél és töve közelében.
    mondjuk viszont kifelé úgy esik kézre a kormány hoodon hogy ha úgy csavarom a kezem hogy a kisujj az jobban befelé legyen viszont ebben a pozicióban sem tudom fogni csak percekig
    meg a tenyerem melyik részén támaszkodjak rá és az egész testsúlyt rá kell helyezni teljesen?
    aztán a kormányt ha vizszintbe engedtem magasabb pozicióról akkor a vállamban karomban már érztem nyújtó érzést.
    stb...
    minden videóban kb mutatják a fogást egy pár másodpercig és annyi de hogy pontosan hogy az nekem sehonnan sem derül ki

    de hogy legyen pozitiv:sokkal könnyebb porgetni. eddig trekkingen tekertem, úgy érzem hogy nem pörgetek úgy de amikor ránéztem az órára meglepődtem hogy gyorsabban tekerek,és a tekerés nem vesz el annyi energiát,hogy ez most a pozició vagy a kisebb hajtókar nem tudom..

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák