Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sebgutkopf #206960 üzenetére

    Pont emiatt (is) kérdeztem, mert én is 40 fölött vagyok már és kezdő szinten. Pumpa pályán gyakoroltam már nem 1x, az van itt Budafokon /csak értelmes időben kell menni, mert hétvégén tömve van gyerekekkel/. Asztalos ugrató miatt akkor kell keresnem a közelben vmi bike parkot, felénk nem tudok róla, hogy lenne ilyen. Bunny megy emellé még elkezdtem manual-t gyakorolni, illetve wheelie-t is meg szeretném tanulni.
    Videókat elég sokat nézek, de azt egyik sem adja át, hogy mennyire be tud szarni az ember, mikor a bringa elemelkedik a földről /tök mind1, hogy csak 10-20 cm-t/ (:
    Pinkbike-os sorozatot jó, hogy említed én is szoktam nézni, eléggé alaposan magyaráz a srác.
    Nekem mondjuk még a GMBN-es vidik is bejönnek, illetve jópár bringás youtube-ert követek még, mindenhol akad érdekesség.
    Uhh bringához meg grat, igazán előkelő darab :R
    Még 1 kérdés, ahogy nézem te is flat pedált használsz, hh nem spd? Csak amiatt kérdem, mert engem győzködött haver, hogy erdőbe is nyugodtan menjek azzal, de nekem így lefele ezeken a keskenyebb részeken sokkal nagyobb biztonság érzetet ad a flat pedál /mondom ezt úgy, hogy 10+ éve spd-t használok normál helyeken való tekerésre/

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák