Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G@ben

    addikt

    válasz Fall-N #147982 üzenetére

    Az egész sztori a következő: július 31-én megvettem a boltban a bringát, de előtte megegyeztem velük, hogy kis plusz pénzért kicserélik az első hajtóművet és a váltót egy olyanra, ami az én felhasználásomhoz jobban passzol. Ekkor át kellett vinnem a szervizbe, amit furcsállottam, hogy miért én, a bolté a szerviz, vagy ő van vele szerződésben, de átvittem (8,5km tök ismeretlen terepen, igen sokszor álltam meg gps-t nézni). A sérülések még nem voltak rajta, mert elég feltűnőek, tuti nem vettem volna meg úgy! Ott leadtam, kifizettem az átszerelést, majd mondták, hogy 1 héten belül jön az alkatrész, átszerelik, küldik. Másfél hét múlva megcsörgettem őket, hogy mi a helyzet, mire mondták, hogy átszerelték, várják, hogy a bolt küldje a futárt. Augusztus 13-án meg is kaptam, nem a gyári dobozában, valami női bicajéban, de nem különösebben érdekelt. A kormány le volt véve, az is külön becsomagolva, de nem teljesen végig és valószínű az verte le a festéket, mert pont ott volt a hiba, ahol a kormány volt a pakkban. Azonnal jeleztem is nekik, illetve találtam a felnin is jó nagy karcolást, ami valószínűleg a szerelésnél került oda, nagyon szerszámnyomnak látszik, illetve a teleszkópon is van egy sekély nyom, az nem ment le a fémig. Mondták, hogy ha visszaküldöm, lefestik, de abban egyeztünk meg, hogy megpróbálok helyben egy festőt keresni, aztán kifizetik a munkadíjat. Sajnos erre nem került sor, nem volt időm festőt keresni, mert folyamatosan túlóráznom kellett, de hétvégén kipróbáltam a bicajt és felfedeztem a beállítási hiányosságokat is, mint váltó, fék, emiatt nem is mentem vele tovább. Ezeknek a beállítási gondoknak egy része nem volt meg, amikor átvittem a bicajt a szervizbe.
    Ez volt a 20-ai hosszú hétvégén, természetesen utána rögtön hívtam őket, hogy a festéken kívül más gond is van, úgyhogy visszaküldeném, javítsák ki az összes hibát, aztán küldjék vissza. Ezt ugye 21-én jeleztem, de csak szeptember 2-án jött érte a futár, azóta annyit tudok, hogy pénteken a fényezőnél volt.
    Jeleztem azt is, hogy mivel teljes árat fizettem és kapásból javított bicajom lesz, illetve az évek folyamán jól látszódott a trend, hogy szeptember elején-közepén nem kicsit esik az ár, mivel megjelenik a 2020-as modell, ezért jókora kompenzációra számítok, amire bólogattak is, hogy persze. Én azért vettem meg teljes áron, mert még nagyon sokat akartam tekerni az áresésig is, de ebből nem lett semmi.
    Most várok...

    [ Szerkesztve ]

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák