Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Zsohi #134727 üzenetére

    Tudtommal te leginkább felvonós pályákon bringázol, vagy tévedek? Oda nyilván felesleges is egy e-hajtás. :)

    Vannak már elektronikus villa és tag vezérlések, bár azt nem tudom, hogy mennyire hatékony, mert kipróbálni még nem volt szerencsém.
    A Lapierre is csinált ilyet a Rock Shox-al közösen, EiShock, de már nem igazán használják.
    Illetve Fox telókon is láttam már hasonló cuccot.

    (#134732) bulikavagyok: Az biztos, hogy olyan embertípusnak nem való az e-bike, akinek túlzottan fontos más véleménye, meg az, hogy mások orra alá dörgölhesse, hogy ő mekkora sportember. Na nem mintha egy eMTB-vel nem lehetnél sportember, de azt nyilván nem lehet letagadni, hogy abban az adott eredményben nem csak a te erőd volt benne. :)
    Ha ezeket el tudod engedni, akkor tényleg csak az élmény marad. Én már ott tartok, hogy hiába ülök rá akármilyen full karbon, csúcs felszereltségű Trail/Enduro gépre, úgy ahogy van egy dögunalom egy E-Enduro/Trail géphez képest. Kizárólag felvonós pályán tudom elképzelni, hogy analóg MTB-ot hajtsak, egyéb esetben semmi értelmét nem látom.
    Illetve ha az XC érdekelne, nyilván akkor sem kéne pedelec rendszerű, mert egy csúcs 9-10kg-os verseny gépre felesleges lenne, nem nagy cucc ezzel mászni 1000-1500m szintet.

    Strava-t én ritkán használok, de meg lehet adni a kerékpárod típusát, én is megadtam.

Új hozzászólás Aktív témák