Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Tothgera30 #122002 üzenetére

    Én is szeretném kipróbálni ezt az spd hajtást, mert hasznos dolognak találom, de attól félek, hogy ahogy te is írtad csak a leszállásra tudsz rákészülni, de én a legtöbb esetben csak úgy a sima kóválygásnál csúszom meg, amit lábletétellel kell korrigálnom. Főleg ilyenkor ősszel, mikor a levelek alatt, vastagabb ágak is rejtőznek, amire ha rossz ütemben mész rá megdobja a bringát.

    Azt aláírom, hogy ha csapatósan mész, és fokozott a figyelem, akkor 90%ban nem lehet gond, mert fel vagy készülve mindenre, de én inkább barangolós stílusban tekerek többet, főleg mikor új részekre megyek, és 10 ösvényből legalább 5 öt ki akarok próbálni, ilyenkor sokszor nem az útra nézek hanem oldalra, hogy lehetne erre v arra átjutni...

    Pár hónapja volt valami cikk, egy erős mágneses megoldásról, remélem valami hasonló okosság elterjed, mert jó lenne az a kevéske extra energia a felfele húzásnál, az eldőlés veszélye nélkül.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák