Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz zoli03 #94654 üzenetére

    Az enyém (xt) rág,mert már gyárilag túlhúz6ták és én nem vettem észre,ugyanakkor az első kerekem 2015 és immár ~22e km óta sem nem kotyog kivéve,sem nem rág betéve,megszorítva.Lehet Runner érzett valamit rajta mikor fékjeimet szervizelte,de én 2x nekifutottam szervizeljem és mind2x békén hagytam,annnyira jól működik.Nem kottyan és a szelep.lehúzza ha felemelem.Hátsót közben kotyogásért,vagy éppen a kazettatest többszöri javítási,cserélési mizériájáért legalább 4-6x újrazsíroztam.

    Crytek...csak el ne hagyd egy nagyobb döccenőnél. :DDD

    SOAD19...hangoskodni kell,kiabálni,csengetgetni és elkerülnek a vadak.Nincs kivel menj? Reggel korán,alkonyatkor,esőben vagy nagyon szeles időben lehet veszélyesebb,mert azokban a napszakokban aktívabbak és olyan időjárásban történhet meg,hogy későn hallanak meg,szagolnak ki.Röviden én egyedül nem korán és későn,meg nem esőben,szélben mennék,továbbá kurjantgatnék egyet egyet...de mennék. :K
    Részlet önéletrajzomból: "1989-1995 Marosvásárhelyi állatkert,ragadozók,főemlősök. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák