Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    Más.Ma elvittem a Cube Cross Race hátsó kerekét az Eco bike-ba garanciális javításra.Volt kis ez-az,hogy miért szereltem le a sort róla,meg miért vettem ki a tengelyt,meg,hogy ha beázott már nem garis,de nehéz napom volt így hamar elborult az agyam és értésre adtam,hogy ha itt a kifogásokat keresik a jogos segítség helyett,a Paul Lange-tól a Cube-on át a Fucrumig mindenkinek írni fogok egy-egy olyan panaszlevelet,hogy azt nem teszik ki az ablakba! Itt vitázok Strezivel a magasnyomású mosás veszélyeiről,ezek meg ki akarnak fizetni azzal,hogy ha beázott nem garis?! :(( Végül azt mondták ők visszateszik a sort is és telefonálnak majd mit értek el a forgalmazó/gyártónál.Gari nélkül,valami jobb csapágyakkal biztos 20 fölött lenne a kazettatest cseréje.Mondtam,hogy kazettajavítást kösz de nem kérek,csak cserét,mert ez a szivacsos mosástól (!) ázott be! :U Folyt.Köv.

    (#89305) WP14...szóval azt állítod,hogy az autós látja,látnia kell,hogy szemből jövő bringás a felező vonal melyik oldalán megy,~50cm-re ide vagy oda,és az szerint kell döntenie ad-e vagy sem elsőbbséget? Nem fogunk ebben egyetérteni,mert én (egyelőre) továbbra azt mondom,hogy ha a bringás (vagy autós aki szemből jön) lassít és jelez,majd mégis előre megy,akkor is elsőbbséget élvez. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák